Melo App-Güzellik Asistanı Apk Download For Android & iOS

12.0
Güzellik ve kişisel bakım hizmetine dair hayatını kolaylaştıracak dijital güzellik asistanın Melo App ile tanış! Evinde hizmet almak isteyen bir müşteri ya da yeni müşteriler edinmek isteyen bir kuaför, berber ya da güzellik profesyoneli isen, Melo App tam da sana göre!
0/5 Votes: 0
Developer
MeloKnows Bilgi Teknolojileri ve Reklam Hiz. A.Ş
Updated
May 30, 2022
Version
12.0
Requirements
7.0
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Melo is a Beauty apk for Android & iOS users. Güzellik ve kişisel bakım hizmetine dair hayatını kolaylaştıracak dijital güzellik asistanın Melo App ile tanış! Evinde hizmet almak isteyen bir müşteri ya da yeni müşteriler edinmek isteyen bir kuaför, berber ya da güzellik profesyoneli isen, Melo App tam da sana göre!

Evden çıkmadan da bulunduğun konumda güzellik ve kişisel bakım hizmeti alabileceğini biliyor muydun? Alanında uzman bir kuaför ya da berber ya da nişan & düğün gibi en özel gününde hayalindeki makyajı yapabilecek bir makyaj sanatçısı arıyorsan, Melo App tüm isteklerini #SENnerdeySEN oraya getiriyor!

More Android & iOS Apps:

About Melo Apk & Features

Hem Güvenli Hem Konforlu!

Melo, kendini daha iyi ve güvende hissetmen için bulunduğun konumda alacağın kişisel bakım hizmetlerini, ister senin oluşturduğun hijyen koşulları çerçevesinde istersen de kendi malzemelerini kullanarak daha güvenli ve hijyenik bir şekilde almanı sağlıyor.
Ayrıca, vaktinin senin için ne kadar kıymetli olduğunu biliyoruz. Bu yüzden kuaförden randevu almak için yorulmanı, sıra beklerken vakit kaybetmeni, çocuğunu evde bırakıp kuaföre gitmenin zorlayıcı sürecini yaşamanı ya da aklının işlerinde kalmasını istemiyoruz. Melo App, kişisel bakım ihtiyaçlarını organize ederken yaşamını daha konforlu geçirmeni istiyor!

Melo App Türkiye’de Bir İlk!

Türkiye’de kişisel bakım ve güzellik hizmetlerini yalnızca bir tık ile evine getiren ilk mobil uygulama Melo App’i hemen şimdi cep telefonuna indir ve kaydını oluştur. Berber, kuaför, güzellik uzmanı, makyaj sanatçısı, türban tasarımcısı gibi alanında yetenekli uzmanlardan, ihtiyacın olan kişisel ve güzellik bakım hizmetlerini, istediğin konumda istediğin zaman diliminde almak için sen de Melo’yu indir, online olarak rezervasyonunu yap!

Melo App, İstanbul, Ankara ve İzmir dahil 16 şehirde 1500’den fazla sertifikalı ve yetenekli profesyonel ile 200’den fazla kişisel bakım hizmetini #SENnerdeySEN oraya getiriyor.

Yeni Müşteriler Edinmek İsteyen Bir Uzmansan;

Lokasyon konusunda seçici isen, hizmete göre konum vermek istiyorsan, yaptığın işleri galerine taşıyarak müşterilerine ilham olsun istiyorsan hemen şimdi, Melo App mobil uygulamasına girip profilini oluştur, müşterilerin seni anında fark edip ulaşsın!

Melo App’te Neler Yapabilirsin?

Lokasyon bazlı ücretlendirme yapabilir, stüdyo dışında verilen hizmetleri seçebilir, daha kişiselleştirilmiş bir hizmet sunabilirsin. Ayrıca galeri bölümüne yaptığın işleri ekleyerek müşterilerinin dikkatini çekebilirsin.

Randevu Alırken Hediye Kazan!

Melo App üzerinden oluşturduğun her online randevuda, seçkin kozmetik markalarından gelen orijinal deneme boy ürünler ve indirim kodları kazanma şansı da seni bekliyor!

Keşfet!

Melo App ‘Keşfet’ ile binlerce uzmanın seninle paylaştığı çalışmalarını görebilir, yaptırmak istediğin hizmet için bir sürü ilham görseli bulabilirsin. Üstelik tarzını ve çalışmalarını en beğendiğin in uzmandan kolay ve hızlı şekilde randevunu oluşturabilirsin!

Mod Menu:

  • life of melo mod apk
  • online_0 43.5_android1mod com apk
  • melo app earn money
  • Unlocked
  • Unlimited Coin
  • Premium
  • Unlimited Gems
  • Full free

More Android & iOS Apps:

Download Melo Mod Apk Unlocked

Let’s download the simple draw art APK for Android and iOS users of our site. Apkpursue is an authentic source to download this app and install on your phone.

What's new

Sevgili kullanıcılarımızın daha rahat hizmet alabilmeleri için :
- Hata düzeltmeleri yapıldı
- Performans iyileştirmeleri yapıldı

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *