Kolay Randevu – Güzellik Cepte Apk Download For Android & iOS

3.3.3
Kolay Randevu uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde kullanarak, her zaman gittiğiniz kuaförünüzden, güzellik merkezinizden, berberinizden, kısaca randevu alarak gittiğiniz tüm güzellik ve kişisel bakım işletmelerinden randevularınızı birkaç dokunuşla saniyeler içerisinde, sıkıcı ve uğraştırıcı telefon görüşmelerine mecbur kalmaksızın alabilirsiniz.
0/5 Votes: 0
Developer
Kolay Randevu Internet Hiz. AS
Updated
Oct 14, 2020
Version
3.3.3
Requirements
5.1
Get it on
Google Play
Report this app

Description

Kolay Randevu is a Beauty apk for Android & iOS users. Kolay Randevu uygulamasını tamamen ücretsiz bir şekilde kullanarak, her zaman gittiğiniz kuaförünüzden, güzellik merkezinizden, berberinizden, kısaca randevu alarak gittiğiniz tüm güzellik ve kişisel bakım işletmelerinden randevularınızı birkaç dokunuşla saniyeler içerisinde, sıkıcı ve uğraştırıcı telefon görüşmelerine mecbur kalmaksızın alabilirsiniz.

Kolay Randevu uygulaması üzerinden oluşturduğunuz randevularınız için randevunuz öncesinde hatırlatma bildirimleri alabilir, randevunuz sonrasında aldığınız hizmete puan verip yorum yapabilirsiniz.

Dilerseniz çevrenizdeki veya dilediğiniz bir lokasyondaki işletmeleri de türlerine, verdikleri hizmetlere, puanlarına ve uygunluklarına göre listeleyebilir, beğendiklerinizi favori işletmeleriniz arasına ekleyebilir ve daha sonra çok kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

More Android & iOS Apps:

About Kolay Randevu Apk & Features

KOLA’s Unique Features & How They Work

KOLA is an AI-based software that helps website owners to improve their website rankings. This article will discuss about the features of KOLA and how it works.

Kola is an AI-based software that helps website owners to improve their website rankings by improving the quality of the contents on their websites. It uses a machine learning algorithm which is able to understand what people are looking for and provide them with relevant information.

Kola uses an algorithm which is able to understand what people are looking for and provide them with relevant information. This article will discuss about some of its unique features like keyword suggestions, content suggestions, content ranking, etc.

Kolay Randevu mobil uygulamamız üzerinden randevu alarak, kullanım koşullarımızı, gizlilik politikamızı ve aydınlatma metnimizi okuyup onayladığınızı kabul etmiş olursunuz.

– Kullanım koşulları: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/kullanim-kosullari
– Gizlilik ve KVKK politikası:https://www.kolayrandevu.com/sayfa/gizlilik-politikasi
– Aydınlatma metni: https://www.kolayrandevu.com/sayfa/aydinlatma-metni

Mod Menu:

  • Unlocked
  • Unlimited Coin
  • Premium
  • Unlimited Gems
  • Full free
  • Kolay Randevu Apk mod
  • Kolay Randevu Apk mod Download
  • Kolay Randevu mod Apk Download

More Android & iOS Apps:

Download Kolay Randevu Mod Apk Unlocked

Let’s download the simple draw art APK for Android and iOS users of our site. Apkpursue is an authentic source to download this app and install on your phone.

What's new

- Kullanıcı puanlama ekranına açıklamalar eklendi
- Dış sayfalar uygulama içinde açılacak hale getirildi
- İşletme sahipleri için buton eklendi

Video

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *