ERSAG v3.16.0.7 Mod APK (Free purchase)

3.31.0.47
Bu uygulaması sizleri üye yapma için kurulmuştur. ersag hakkında tedayli bilgiler vererek hem kendinize hem sevdiklerinize üye yapabilirsiniz.
0/5 Votes: 0
Developer
İsim
Updated
Aug 31, 2022
Version
3.31.0.47
Requirements
5.0
Get it on
Google Play
Report this app

Description

ERSAG is a Beauty apk for Android & iOS users.

More Android & iOS Apps:

About ERSAG Apk & Features

Vizyonumuz

Üretimini ve dagıtımını firmamızın yaptıgı temizlik ve kişisel bakım ürünleriyle yarınlarımız dedigimiz çocuklarımıza daha temiz ve sağlıklı bir toplum bırakma bilinciyle güçlü inanılır ve dürüst bir şirket olmak.

Amacımız, kendi ülkemizde,kendi insanımızla, kendi ürünümüzü önce Türk milletine daha sonra tüm Dünyaya kullandırmak.Sizlerin destegi ve bizlerin çalışmalarıyla, bu yolda yılmadan, yorulmadan beraberce ilerleyecegiz,ve ilerliyoruz.

Misyonumuz

Müşterilerimizin daha temiz ve sağliklı bir şekilde temizliklerini yapabilmeleri için kaliteden ödün vermeden günümüz teknolojisini kullanarak en hesaplı ve güvenilir şekilde ürünlerimizi sunmak.

Müşterilerimiz dediklerimiz tüm dünya insanları. Ülkemizin yer altı ve yer üstü sularını kirletmeden,yarınlarımız dediğimiz çoçuklarımıza daha temiz ve onların yaşaya bilecekleri, temiz bir çevre bırakmak.

Politikamız

ERSAĞ Temizlik ve Kozmetik Ürünleri olarak; evsel ve kozmetik ürünleri üretimi yaparak, Network Marketing Sistemi ile müşterilerimize doğrudan satış yaptığımız Pazar payımızda; müşterilerimizden aldığımız öz güvenle onlara sürekli gelişen, yenilenen ve güçlenen bir hizmet anlayışı ile faydalı olabilmek.

Modern üretim teknikleri ile en iyi şekilde üretim gerçekleştirirken, çeşitli ürün gruplarımızla onlara alternatif ürünler sunarken; Dünya genelinde tanınan, arzulanan ve hedeflenen bir marka haline getirmek.
Çevreye ve insan haklarına bağlı bir etik ticaret ahlakını benimsemek ve bu amaçların dışında asla değer yargılarımızdan ödün vermemek.

Mod Menu:

  • Unlocked
  • Unlimited Coin
  • Premium
  • Unlimited Gems
  • Full free
  • ERSAG Mod APK

More Android & iOS Apps:

Download ERSAG Mod Apk Unlocked

Let’s download the simple draw art APK for Android and iOS users of our site. Apkpursue is an authentic source to download this app and install on your phone.

What's new

Ersag bakım güncellemesi yapılmıştır.

Images

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *